Par mums

SIA „ZOONA” nodarbojas ar radiosistēmu dzīvniekiem tirdzniecību. Mūsu partneri jau vairākus gadus ir ASV kompānija PetSafe. PetSafe izstrādā un popularizē radio un elektroniskas ierīces, kuras uzlabo cilvēku un dzīvnieku attiecības. Populārākās radiosīstēmas ir radiosētas ar vadu un bezvadu radiosētas jeb neredzamais žogs.

Kā mēs strādājam?

Mums ir vairāk 15 gadu pieredze Latvijā ar dažādām radiosistēmām dzīvniekiem. Mēs piedāvājam tikai tos produktus, kurus esam izmēģinājuši paši un pārliecinājušies par to efektivitāti. Sadarbojamies arī ar suņu audzētājiem un kinoloģiskajām federācijām Latvijā un Lietuvā.

Mēs vēlamies, lai sadarbība ar mūsu klientiem būtu abpusēji izdevīga un patīkama. Apzināmies, ka labākā reklāma mūsu piedāvātajiem produktiem ir apmierināti klienti, kuriem patiesi esam palīdzējuši. Tāpēc pirms Jūs iegādāsieties kādu no piedāvātajām ierīcēm, centīsimies noskaidrot:

1. kādu problēmu Jūs vēlaties atrisināt?

2. vai izvēlētā ierīce būs piemērota tieši Jūsu dzīvniekam?

3. vai šo ierīci iespējams uzstādīt/lietot Jūsu izvēlētajā vietā?

4. vai Jūs apmierina ierīces iegādes, uzstādīšanas un lietošanas nosacījumi.

Kā iegādāties preci?

Jūsu izvēlēto preci iespējams iegādāties no mums, vai kādā no partneru tirdzniecības vietām, kas norādītas sadaļā Kur pirkt. Ja vēlaties iegādāties, kādu no ierīcēm, varat izvēlēties sev pieņemamāko veidu:>

1. Zvaniet pa telefoniem+ 371 2 9141410 vai +371 2 9171566 un noformējiet pasūtījumu vai noskaidrojiet radušos jautājumus vai neskaidrības

2. Sazinieties ar e-pasta info@radioseta.lv palīdzību, norādot kādu preci esiet izvēlējušies, iespējamos jautājumus un kontakttālruni.

3. Reģistrējieties e-veikala lietotnē un sekojiet norādēm, aizpildiet pasūtījuma anketu pie izvēlētās preces, norādot vēlamo norēķinu veidu un piegādes adresi.

Lai varētu uzņemties pilnu atbildību par pārdotajām precēm, to specifikas dēļ mēs sadarbojamies tikai ar uzticamiem sadarbības partneriem.

Preču piegāde un termiņi.

Ja preci iegādājaties no mūsu mājas lapas, preču piegāde pirkumiem līdz 60 EUR ir 3-5 EUR, virs 60 EUR ir bezmaksas. Piegādi veicam sadarbībā ar Latvijas ekspresspasta kurjerpastu, Pasta staciju, Omniva pakomātu starpniecību.

Izvēlētā prece tiek piegadāta klientam 2 -3 darba dienu laikā pēc pasūtītās preces apmaksas.

Klientiem no Baltijas valstīm

Piegāde ar kurjeru, sākot no 8 EUR

Piegādes laiks 3 -5 darba dienas

Pārējiem ārzemju klientiem

Par piegādes maksu un laiku ar jums sazināsies mūsu konsultants vai lūdzam rakstīt pieprasījumu uz info@radioseta.lv