Biežāk uzdotie jautājumi

Jautājums: Kā izvēlēties piemērotāko radiosētu sunim?

 Atbilde: Sīkāk par pareizu radiosētu izvēli lasiet šeit.

Jautājums: Vai radiosēta darbojas arī ziemā?

Atbilde: Jā. Radiosēta darbojas jebkuros laika apstākļos. Tai netraucē biezā sniega sega, radiosignāls spēj izplatīties cauri sniegam , zemes kārtai, bruģim vai mājas sienai. Ja sasnigusi bieza sniega kārta, iesakām pagiezt platāku radiosignāla joslu ap robežvadu.

 

Jautājums: Cik daudz elektrības patērē radiosēta lielim suņiem?

Atbilde: Radiosētas raidītāji, neatkarīgi no modeļa vai vada garuma patērē vienādu enerģijas daudzumu. Ražotājs apgalvo, ka nepieciešamā enerģija ir aptuveni 1w, kas gandrīz neietekmē jūsu elektrības rēķinu.

 

Jautājums: Vai ir iespējams izmantot ziemas baterijas radiosētas uztvērējā (kakla siksnā). Parati pie zemām temperatūrām baterijas ātri zaudē enerģiju.

Atbilde: Pet safe neiesaka lietot "Ziemas baterijas " vai lādējamos akumulatorus sistēmām, kurām tas nav paredzēts. Izmantojot neatbilstošu bateriju, varat sabojāt ierīci un zaudēt garantiju.

Mēs izmantojam Sīkdatnes, lai nodrošinātu jums vislabāko mājas lapas izmantošanas pieredzi. Aizverot šo banneri, klikšķinot un turpinot izmantot mājaslapu, jūs piekrītat sīkdatņu izmantošanai saskaņā ar mūsu lietošanas politiku.